Мезотерапія - це молодість, здорова і красива зовнішність
Ін'єкційна мезотерапія – що це таке?
Мезотерапія включає введення відповідного препарату безпосередньо в шкіру, містить поживні, регенеруючі або цілющі речовини.
Мішель Пістора, лікар у Франції, розробив цю техніку в 1952 році. Спочатку вона використовувалася для полегшення болю. У наступні роки мезотерапія придбала популярність в Сполучених Штатах та інших частинах світу.
Мезотерапія використовується у звичайній медицині, зокрема при:
- невралгії,
- надмірному напруженні м'язів,
- дегенеративних захворювань суглобів,
- травм, викликаних спортом.
Однак, в даний час мезотерапія в першу чергу пов'язана з естетичної медициною.
Мезотерапія - це метод, який використовує ін'єкції вітамінів, ферментів, гормонів і рослинних екстрактів, щоб омолодити і підтягнути шкіру, видалити зайвий жир.
Показанням до мезотерапії в естетичній медицині також є:
- дрібні зморшки на обличчі, шиї, вилиці;
- угри і шрами після прищів;
- бліда, в'яла, зневоднена шкіра обличчя і тіла;
- целюліт;
- розтяжки;
- випадіння волосся.
Ін'єкційна мезотерапія є одним з найбільш ефективних методів зупинки процесу старіння шкіри.
Завдяки мезотерапії активні речовини, такі як гіалуронова кислота, органічний кремнезем, глутатіон, амінокислоти, вітаміни, кофеїн, мінеральні солі, мікроелементи можуть потрапити в будь шар шкіри, що призводить до дуже швидкої і ефективної ревіталізації шкіри.
Мезотерапія полягає в тому, що лікарські речовини вводять під шкіру на дрібні ділянки.
При мезотерапії використовуються дуже тонкі голки для проведення серій ін'єкцій в середній шар (мезодерму) шкіри. Препарат вводиться з швидким, точним проколом. Перед мезотерапією ділянку тіла попередньо знеболюють спеціальною маззю - анестетиком. Мезотерапія триває близько 30 хвилин. Після процедури можуть спостерігатися поверхневі набряки і сліди крихітних голчастих слідів, які проходять через 24-48 годин. Це може зайняти трохи більше часу в області очей, тому клієнтам може знадобитися трохи часу для відновлення. Також, після введення препарату проводиться спеціальний масаж, завдяки якому активні речовини розподіляються по шкірі, також знижує ризик виникнення набряків.
Варто знати, що за три тижні до ін'єкційної мезотерапії можна приймати разжижители крові.
Щоб мезотерапія була найбільш ефективною, рекомендується курс з 4-6 процедур з інтервалом 2-4 тижні.
Мезотерапія – переваги
Косметичне лікування, яке є мезотерапією, користується великою повагою серед жінок. Ручна мезотерапія надає ліфтинговий і омолоджуючу дію, впливає на омолодження шкіри, натяг млявою шкіри, а також харчування та зволоження. Косметична процедура може застосовуватися не тільки на руках, але і на обличчі та інших частинах тіла. Вони мають різні ефекти та ефективність. Мезотерапія також використовується в якості засобу для схуднення, яке допомагає руйнувати підшкірні жирові клітини. Хороші результати отримані при використанні мезотерапії як одного з методів, що стимулюють ріст волосся.
Коли можна побачити результати?
Оскільки не існує стандартного методу, важко точно визначити, коли можна побачити результати мезотерапії. Деякі пацієнти помічають видиме поліпшення через два-три сеанси, в той час як іншим потрібно кілька сеансів, щоб побачити які-небудь зміни.
Як довго триватимуть результати мезотерапії?
Після завершення курсу мезотерапії, результати можуть тривати від 12 до 18 місяців. У поєднанні з фізичними вправами і правильним харчуванням результати можуть тривати ще довше. Тим не менш, оскільки природний процес старіння не може бути зупинений, для отримання довгострокових результатів рекомендується регулярне проведення маніпуляцій мезотерапії.
Найбільш поширені протипоказання до мезотерапії:
- алергія;
- вагітність;
- цукровий діабет;
- запалення шкіри;
- онкологія;
- серцево-судинні захворювання;
- вірусні інфекції;
- СНІД.
Які побічні ефекти та ризики?
Побічні ефекти, про які повідомляли пацієнти, включають:
- нудота;
- легка біль;
- набряк;
- свербіж;
- почервоніння;
- синці;
- хворобливі підшкірні вузлики в місцях ін'єкції;
- висип.
Товари для мезотерапії
Не маловажными для проведения выше указанной процедуры являются расходные материалы, от которых зависит удобство и комфорт пациента, быстрота проведения процедуры, соблюдения правил гигиены и санитарных норм. К расходным материалам относятся: иглы для мезотерапии, шприцы, мультиинжекторы для мезотерапии, коннекторы, одноразовые нитриловые перчатки, одноразовая медицинская одежда, медицинские маски, одноразовые простыни, анестетики, дизинфекция и другое.
Безболезненность и удобство осуществления процедуры мезотерапии зависит в первую очередь от выбора и качества иглы для мезотерапии.
На сегодняшний день на рынке большое разнообразие игл для мезотерапии. Более известные и популярные среди них – это иглы для мезотерапии TSK Laboratory, иглы для мезотерапии Mesoram.
Иглы для мезотерапии бывают разного диаметра и длины.
Диаметр иглы для мезотерапии определяется по шкале «Gauge» (на упаковке обозначено литерой "G").
В нижеприведенной таблице указаны самые распространенные диаметры игл:
Диаметр по шкале «Gauge» |
Внешний диаметр в миллиметрах |
33 |
0.20 |
32 |
0.23 |
31 |
0.25 |
30 |
0.30 |
27 |
0.40 |
Длина иглы может составлять: 4 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm, 13 mm.
Что нужно знать при выборе иглы для мезотерапии?
Выбор иглы зависит от цели инъекции, участка тела, где будет проводится манипуляция, плотности и вязкости вводимого вещества, техники инъекции.
При выборе иглы нужно помнить следующее:
- чем глубже нужно проникнуть, тем соответственно должна быть длиннее игла.
- чем плотнее вводимое вещество, тем диаметр иглы должен быть шире.
Также, нужно обратить внимание на тот факт, что чем толще игла, тем процедура более болезненна и дискомфорта для пациента.
При проведении мезотерапии число проводимых уколов за одну процедуру может достигать от десяти до сотни. Соответственно, чем игла качественней , тем меньше расход игл за одну процедуру.
Где можно приобрести расходные материалы для мезотерапии?
Товары для мезотерапии Вы сможете приобрести в нашем магазине.
У нас в продаже имеются:
- Иглы для мезотерапии TSK STERIJECT, MESORAM, MESOTECH, BD MICROLANCE, BOGMARK.